+48 696 49 39 50 biuro@superforma.pl
Zaznacz stronę

Druk

Druk UV – jest to innowacyjna metoda drukowania. W tej metodzie wydruku wykorzystuje się tusze polimerowe a cały wydruk utrwala się nadrukiem światła UV. Promieniowanie UV rozpoczyna cały proces polimeryzacji nadrukowanego tuszu, daje to efekt utwardzenia tuszu na płaszczyźnie. Na wydrukowanym materiale pozostaje zatem wydruk w postaci cienkiej warstwy kolorowego plastiku. Wydruk ten jest niebywale mocny i trwały.

W ramach naszej oferty realizujemy wielkoformatowy Druk UV.

Druk Solwentowy

Druk solwentowy – jest to metoda wydruku na ploterze atramentowym, w której wykorzystuje się pigmentowe atramenty solwentowe, bazujące na rozpuszczalnikach organicznych.
Druk solwentowy jest zazwyczaj wykorzystywany przy wielkich formatach i przy elementach wykorzystywanych na zewnątrz, z uwagi na swoje liczne, korzystne właściwości.

Sitodruk

Sitodruk – to technika, która posiada wyjątkowo długą tradycję. Jedną z podstawowych cech wyróżniającą sitodruk jest jego trwałość.

Sitodruk może być stosowany na wielu typach produktów z tkanin, bawełny, dzianiny a także tworzywach sztucznych czy drewnie. Dlatego za jego pomocą może być znakowana zarówno odzież, torby, parasole, czapki, jak i gadżety plastikowe, drewniane oraz skórzane.

Druk offsetowy

Warto wiedzieć, że druk offsetowy to przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie przy drukowaniu dużych nakładów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Umożliwia odwzorowanie nawet małych elementów. Wśród jego zalet warto wspomnieć również o tym, że pozwala na wykorzystywanie różnego rodzaju papierów (również w zakresie gramatury, może to być karton lub papier samoprzylepny), dzięki czemu można uzyskać rozmaite wykończenia wydruku. Kolejną korzyścią druku offsetowego, o której warto wspomnieć, jest możliwość zastosowania bogatej kolorystyki, którą można zmieniać nawet w momencie samego wydruku. Warto wiedzieć, że druk offsetowy znajduje zastosowanie przede wszystkim przy produkcji materiałów marketingowych, jak np. katalogi, ulotki, broszury czy gazetki reklamowe. Z tego rozwiązania korzystają również te przedsiębiorstwa, którym zależy na dobrej jakości papierze firmowym oraz ulotkach, notesach czy kalendarzach.

Adres

ul. Miszewko 28

80-297 Banino

Telefon

+48 696 49 39 49
+48 696 49 39 50

Email

biuro@superforma.pl